The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Prva pobeda na
Kontinental kupu

Pobedonosni pogodak: Pavle Ogrizović

Šampion Srbije pobedio je u prvoj utakmici na ovogodišnjem Kontinental kupu ekipu ekipu izraelskog HC Bat Yam 5:4 (2:2, 0:1, 3:1). Naš tim koji ove godine igra u izuzetno podmlađenom sastavu, odigrao je utakmicu sa mnogo oscilacija i preokreta – u kojoj je nadoknadio dva gola zaostatka sa početka poslednje trećine i sa tri vezana gola u poslednjih 15 minuta susreta stigao od 2:4 do prve pobede na turniru.

U igri “crno-belih” videlo se da nedostaje svežine usled relativno kasnog početka sezone, ali je zato podmlađen sastav našeg prvaka pokazao ogromnu želju da stigne do trijumfa nad izraelskim šampionom, imao inicijativu najvećim delom susreta (odnos šuteva 51-22) i zasluženo slavio na kraju. Naredni meč na turniru biće verovtano i odlučujući za “Crno-bele” i eventualni plasman u drugu rundu, u subotu od 12.30 časova protiv turskog šampiona Zejtinburnua koji je u drugom meču prvog kola savladao domaćina turnira Ibris-Skejt rezultatom 5:1 (1:0, 0:1, 4:0). Samo pobednik turnira plasiraće se u drugu rundu koja se od 21. do 23. oktobra igra u španskoj Haki.

Golove za Partizan su postigli: Dragan Komazec (10.), Raković Nenad (15.), Vuković Aleksandar (47.), Novaković Lazar (52.), Ogrizović Pavle (60.)

Raspored treninga • od 20.11. – 26.11.2017.

49. nedelja

x
Škola
U8
U10
U12
U14
U16
Svi
Golmani
Škola i U8
Utakmica
blank
U14 i U16
U12, U14, U16
Škola i U8
U8/ U10 Inline hala
Škola, U8, U10
Erste liga U8
Ponedeljak
  • Golmani
    14:15 15:15
  • U8/ U10 Inline hala
    19:00 19:45
  • U12
    19:45 20:45
  • U14 i U16
    22:15 23:15
Utorak
  • Svi
    09:45 10:45
  • U12, U14, U16
    15:30 16:30
  • Škola i U8
    18:00 19:00
  • U10
    19:00 20:00
Sreda
  • Svi
    09:00 10:00
  • Škola i U8
    16:45 17:45
  • U10
    18:00 19:00
  • U12
    20:00 21:00
  • U14 i U16
    21:00 22:00
Četvrtak
  • Svi
    09:45 10:45
  • U14 i U16
    18:00 19:00
  • U12
    19:00 20:00
Petak
  • Škola, U8, U10
    09:30 10:30
  • U10
    18:00 19:00
Subota
  • Škola
    09:00 10:00
  • U10
    15:45 16:45
  • U8
    16:45 17:45
Nedelja
  • Škola i U8
    08:00 09:00
  • Erste liga U8
    15:45 18:00

Video

More Videos
Watch the video
X

Right Click

No right click