The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Pobeda za odličan utisak

Srđan Ristić 2:1

Naši hokejaši su pobedili i domaćina ovogodišnjeg Kontinental kupa, ekipu SK Irbis-skate sa 4:2 (2:1, 1:1, 1:0). Golove su postigli: Ristić Srđan (14.), Komazec Dragan (15. i 24.) i Janković Dušan (50.). Crno-beli su u poslednjem kolu igrali protiv protivnika koji u svojim redovima ima tri slovačka i jednog ruskog internacionalca i prosek godina 34, naspram Partizanovih 22. Prvo mesto na turniru i plasman u drugu rundu (Haka, 21-23. oktobar) osvojio je turski prvak Zejtinburnu koji je u nedelju zabeležio i treću pobedu na turniru, protiv izraelskog Bat-Jama rezultatom 19:2.

Iako u podmlađenom sastavu, hokejaši Partizana zauzeli su drugo mesto na tabeli, ostvarivši dve pobede i jedan poraz. Najmlađi igrač turnira Vuković Aleksandar (14 godina) postigao je jedan gol u prvoj utakmici protiv izraelske ekipe i upisao se u istoriju našeg kluba, ali i srpskog hokeja kao najmlađi strelac. 

Konačni plasman na Kontinental kupu 2016:

  Tim GP W OTW OTL L GF:GA PTS
1. Zejtinburnu 3 3 0 0 0 32:6 9
2. Partizan 3 2 0 0 1 12:14 6
3. Irbis-Skejt 3 1 0 0 2 9:13 3
4. Bat-Jam 3 0 0 0 3 10:30 0

Raspored treninga • od 20.11. – 26.11.2017.

49. nedelja

x
Škola
U8
U10
U12
U14
U16
Svi
Golmani
Škola i U8
Utakmica
blank
U14 i U16
U12, U14, U16
Škola i U8
U8/ U10 Inline hala
Škola, U8, U10
Erste liga U8
Ponedeljak
  • Golmani
    14:15 15:15
  • U8/ U10 Inline hala
    19:00 19:45
  • U12
    19:45 20:45
  • U14 i U16
    22:15 23:15
Utorak
  • Svi
    09:45 10:45
  • U12, U14, U16
    15:30 16:30
  • Škola i U8
    18:00 19:00
  • U10
    19:00 20:00
Sreda
  • Svi
    09:00 10:00
  • Škola i U8
    16:45 17:45
  • U10
    18:00 19:00
  • U12
    20:00 21:00
  • U14 i U16
    21:00 22:00
Četvrtak
  • Svi
    09:45 10:45
  • U14 i U16
    18:00 19:00
  • U12
    19:00 20:00
Petak
  • Škola, U8, U10
    09:30 10:30
  • U10
    18:00 19:00
Subota
  • Škola
    09:00 10:00
  • U10
    15:45 16:45
  • U8
    16:45 17:45
Nedelja
  • Škola i U8
    08:00 09:00
  • Erste liga U8
    15:45 18:00

Video

More Videos
Watch the video
X

Right Click

No right click